dzialdowskadycha2018

IV Urodzinowa Działdowska Dycha. Działdowo 15.08.2018

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Mariusz PietrzakMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
2.Michał KorzybskiMężczyźni(40-49lat)
Matsogi CiechanówCiechanów
3.Arkadiusz KaliszMężczyźni(40-49lat)
-Lidzbark
4.Aleksandra MrowińskaKobiety(40-49lat)
-DziałdowoZapłacono
5.Elżbieta KrysiakKobiety(40-49lat)
-PierławkiZapłacono
6.PAWEŁ jABŁOŃSKIMężczyźni(40-49lat)
NIDZICA BIEGANIDZICAZapłacono
7.WOJCIECH WÓJTOWICZMężczyźni(40-49lat)
JEZIORO KRZYŻACKIEDZIAŁDOWO
8.Piotr BojekMężczyźni(16-29lat)
-Warszawa
9.Edyta DzidoKobiety(40-49lat)
Nidzica BiegaNidzica
10.Tomasz DomżalskiMężczyźni(30-39lat)
Life4Sport Gąsiorowo
11.Patryk TUŁODZIECKIMężczyźni(30-39lat)
Biegam U KOLESIDębień
12.Paweł JakubowskiMężczyźni(16-29lat)
Orka Masters IławaLubawa
13.Waldemar KlejnaMężczyźni(16-29lat)
Orka Masters IławaLubawa
14.Robert PołećMężczyźni(40-49lat)
8ranobasenIława
15.Małgorzata SobieckaKobiety(30-39lat)
BBL MławaKonopkiZapłacono
16.SYLWIA JABŁOŃSKAKobiety(30-39lat)
brakBrodnica
17.MICHAL WILMOWICZMężczyźni(16-29lat)
MichuBartąg
18.Jarosław LaskowskiMężczyźni(30-39lat)
Kurzętnik biegaMałe Bałówki
19.ANDRZEJ SZEWCZAKMężczyźni(50-59lat)
MASTERS BIAŁYSTOKPajewoZapłacono
20.Jerzy-Piotr GajewskiMężczyźni(50-59lat)
GajówkaOlsztyn
21.Michał RząsińskiMężczyźni(30-39lat)
Matsogi CiechanówCiechanówZapłacono
22.Bartosz ChmielewskiMężczyźni(16-29lat)
Bez klubuRypin
23.Mariusz DembowskiMężczyźni(30-39lat)
H+H PolskaLidzbark Zapłacono
24.Sławomir BondalskiMężczyźni(30-39lat)
Szkoła Języka Niemieckiego Deutsch-Meister Węgierki
25.Agnieszka Kowalkowska- BondalskaKobiety(30-39lat)
Szkoła Języka Niemieckiego Deutsch-MeisterDziałdowo
26.Jarosław Kowalkowski Mężczyźni(16-29lat)
NADziałdowo
27.Mariusz ŚliwińskiMężczyźni(40-49lat)
parkrun ToruńToruńZapłacono
28.Ewa RzepkaKobiety(40-49lat)
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
29.Andrzej RzepkaMężczyźni(40-49lat)
Morsy GłęboczekWielki Głęboczek
30.Adam WłodarczykMężczyźni(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
31.Artur JanuszewskiMężczyźni(40-49lat)
-WarszawaZapłacono
32.Arkadiusz OszczędaMężczyźni(30-39lat)
Nidzica BiegaNidzica
33.Przemysław OszczędaMężczyźni(16-29lat)
Nidzica BiegaNidzica
34.Mateusz RybińskiMężczyźni(16-29lat)
-WarszawaZapłacono
35.ARTUR JANUSZEWSKIMężczyźni(40-49lat)
indywidualnyWARSZAWA
36.Krzysztof WierzbowskiMężczyźni(30-39lat)
Biegam U KolesiNowe Grodziczno
37.Rafał ChełkowskiMężczyźni(40-49lat)
BBL GiżyckoGiżycko
38.Sławek PszennyMężczyźni(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
39.Robert CHIMKOWSKIMężczyźni(30-39lat)
Stalowe Rekiny DziałdowoDziałdowoZapłacono
40.Konrad KrawczykMężczyźni(16-29lat)
BRAKWarszawaZapłacono
41.Janusz RóżMężczyźni(50-59lat)
Sawa CiechanòwCiechanòwZapłacono
42.Alicja MielczarekKobiety(40-49lat)
NIDZICA BIEGANidzica
43.Sylwester KasprowiczMężczyźni(16-29lat)
1989RybnoZapłacono
44.Marek JanickiMężczyźni(30-39lat)
Olsztyn
45.Aleksandra JanickaKobiety(30-39lat)
-OlsztynZapłacono
46.Łukasz SobocińskiMężczyźni(16-29lat)
LubawaLubawaZapłacono
47.Radosław ŁuczakMężczyźni(30-39lat)
ParkRun ToruńToruń
48.Bogdan SZCZEPUCHOWSKIMężczyźni(50-59lat)
NIDZICA BIEGANidzica
49.Irmina Blank-OlszewskaKobiety(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
50.Rafal WasiakMężczyźni(16-29lat)
BrakLegionowoZapłacono
51.Adam KołeckiMężczyźni(50-59lat)
Rozbiegany Susz / Rodzina JeziorakaIławaZapłacono
52.Tomasz JedraszekMężczyźni(30-39lat)
Team KopećGórznoZapłacono
53.Joanna PsiukKobiety(50+)
Biegam U KOLESIRybnoZapłacono
54.Andrzej PsiukMężczyźni(50-59lat)
Biegam U KOLESIRybnoZapłacono
55.Jakub PawelskiMężczyźni(30-39lat)
Alior Running TeamDziałdowo
56.Rafał WiśniewskiMężczyźni(30-39lat)
adfinem.olsztyn.plOlsztynZapłacono
57.Mariola SudzińskaKobiety(40-49lat)
OLSZTYNOlsztynZapłacono
58.Ewa LisekKobiety(30-39lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
59.Wiesław KamińskiMężczyźni(50-59lat)
Nasielsk Baszta TeamWarszawa
60.Sebastian RogalskiMężczyźni(40-49lat)
BIKESPORT DZIAŁDOWODziałdowoZapłacono
61.Radosław KwiatkowskiMężczyźni(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
62.Paweł WółkowskiMężczyźni(30-39lat)
DziałdowoDziałdowoZapłacono
63.Krzysztof RosinskiMężczyźni(40-49lat)
VilanoWarszawaZapłacono
64.
65.Patryk BieniekMężczyźni(30-39lat)
Posnania TriathlonPoznańZapłacono
66.Roman GrabowskiMężczyźni(30-39lat)
DDC MebleDZIAŁDOWOZapłacono
67.Aleksandra BorządekKobiety(16-29lat)
Legia Run ClubGrodzisk MazowieckiZapłacono
68.Magdalena CzachorowskaKobiety(16-29lat)
UKS MOSiR DziałdowoDziałdowo
69.Jacek GrabowskiMężczyźni(40-49lat)
KB TKKF Promyk CiechanówDębowo
70.Michał KarbowskiMężczyźni(16-29lat)
UKS MOSiR DziałdowoDziałdowo
71.Kamil KindelaMężczyźni(16-29lat)
Przegryw Runners TeamSieradzZapłacono
72.Jakub PietrzakMężczyźni(30-39lat)
UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWODziałdowoZapłacono
73.ALICJA ORZECHOWSKAKobiety(16-29lat)
-DZIAŁDOWO
74.Aurelia AugustynowiczKobiety(40-49lat)
RCI BydgoszczBydgoszczZapłacono
75.Błażej ŻarczyńskiMężczyźni(30-39lat)
Biegam u KolesiUzdowoZapłacono
76.Cezary KarolakMężczyźni(50-59lat)
niezrzeszonyciechanów
77.Kamil SowińskiMężczyźni(16-29lat)
TeamMakitaDziałdowo
78.Mariusz StańczakMężczyźni(40-49lat)
RunFoRRestChojnowoZapłacono
79.Piotr KoźmińskiMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
80.Andrzej AugustynowiczMężczyźni(40-49lat)
RCI BydgoszczBydgoszczZapłacono
81.Ryszard MarutMężczyźni(60-69lat)
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanówZapłacono
82.Miłosława WasiakKobiety(16-29lat)
PSZCZÓŁKOWSKI TEAMBurkatZapłacono
83.Marcin CendrowskiMężczyźni(30-39lat)
brakRumiaZapłacono
84.Michał StucenkoMężczyźni(30-39lat)
MławaMławaZapłacono
85.Aleksander SendzickiKobiety(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOZapłacono
86.Magdalena KuczalskaKobiety(30-39lat)
BBL MławaMławaZapłacono
87.ANDRZEJ BorowskiMężczyźni(60-69lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOZapłacono
88.Małgorzata GrochowskaKobiety(30-39lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOZapłacono
89.Milena BartkowskaKobiety(30-39lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOZapłacono
90.Rafał WłodarskiMężczyźni(30-39lat)
..MławaZapłacono
91.Marzena KlocekKobiety(30-39lat)
..DZIAŁDOWOZapłacono
92.Jerzy KaczmarczykMężczyźni(60-69lat)
niezrzeszonyMławaZapłacono
93.Monika KarpińskaKobiety(40-49lat)
SieBiegaPokrzydowoZapłacono
94.Jacek PawlakMężczyźni(40-49lat)
ŚLĘZAK TEAMDZIAŁDOWOZapłacono
95.Jacek ŻebrowskiMężczyźni(30-39lat)
CrossfitterKierźlinyZapłacono
96.Dariusz MrozińskiMężczyźni(40-49lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowoZapłacono
97.Mirosław MejkaMężczyźni(50-59lat)
BrakNowe Miasto LubawskieZapłacono
98.Wojciech KOZŁÓWMężczyźni(50-59lat)
LKS ZANTYR SZTUMGdańskZapłacono
99.Daniel PrzewłockiMężczyźni(40-49lat)
brakSzczecinZapłacono
100.KAROL MIŁOCKIMężczyźni(30-39lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOZapłacono
101.Paweł KowalskiMężczyźni(40-49lat)
kowale teamTORUŃZapłacono
102.Agnieszka KowalskaKobiety(30-39lat)
kowale teamTORUŃZapłacono
103.JACEK BANIAKMężczyźni(50-59lat)
KB IM. P. SĘKOWSKIEGOPŁOŃSK
104.Przenyslaw DolinskiMężczyźni(30-39lat)
BrakLubieszewoZapłacono
105.Witold TarnowskiMężczyźni(50-59lat)
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanówZapłacono
106.Jerzy SzymańskiMężczyźni(70+)
Kurzętnik BiegaKurzętnik
107.Paweł DoliwkaMężczyźni(30-39lat)
Lubawa Kocha BiegacLubawaZapłacono
108.ARTUR SZCZEPKOWSKIMężczyźni(40-49lat)
-NIDZICAZapłacono
109.Tomasz RybkaMężczyźni(16-29lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
110.Wioletta FalbaKobiety(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
111.ANDRZEJ NOWAKMężczyźni(50-59lat)
Tempo MławaMławaZapłacono
112.Łukasz SchulzMężczyźni(30-39lat)
Rozbiegane Działdowo DZIAŁDOWOZapłacono
113.Magdalena PietruszkaKobiety(30-39lat)
TRiPietruszka DZIAŁDOWOZapłacono
114.Zbigniew PawlakMężczyźni(40-49lat)
--DZIAŁDOWOZapłacono
115.Agnieszka JaworskaKobiety(40-49lat)
--Toruń
116.Adam DziałdowskiMężczyźni(40-49lat)
--ToruńZapłacono
117.Michał KołeckiMężczyźni(16-29lat)
Rozbiegany Susz / TRI MiSiEk IławaZapłacono
118.Wioletta KasprowiczKobiety(16-29lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
119.Anna OlkowskaKobiety(40-49lat)
Gabinet PiotraWiśniewoZapłacono
120.Sławomir KuchcińskiMężczyźni(40-49lat)
LOTOS Running TeamMławaZapłacono
121.Edmund SowińskiMężczyźni(70+)
TKKF PłockPłockZapłacono
122.ZOJA KRZYŻANOWSKAKobiety(50+)
VEGE RUNNERSWARSZAWAZapłacono
123.Krzysztof StaniszewskiMężczyźni(30-39lat)
Sie biegaZbicznoZapłacono
124.WOJCIECH SZCZEPAŃSKIMężczyźni(50-59lat)
--SARNOWO 73Zapłacono
125.ANNA WIŚNIEWSKAKobiety(50+)
XLIDZBARKZapłacono
126.Marta ZembrzuskaKobiety(30-39lat)
BBL MŁAWAMławaZapłacono
127.Arleta TomaszewskaKobiety(30-39lat)
Mamuski GórąDziałdowoZapłacono
128.Sebastian SzarmacherMężczyźni(30-39lat)
SzarmacherDziałdowoZapłacono
129.Paulina SzarmacherKobiety(30-39lat)
Mamuśki GórąDziałdowoZapłacono
130.Jacek NadulskiMężczyźni(30-39lat)
Team KopećOlsztynZapłacono
131.Krzysztof KowalskiMężczyźni(40-49lat)
STS BIEGATON MikołówMikołówZapłacono
132.Mateusz NastajMężczyźni(16-29lat)
IławaIławaZapłacono
133.Marlena NapierskaKobiety(40-49lat)
Się Biega Jajkowo
134.Piotr PiskorskiMężczyźni(40-49lat)
Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
135.Wioleta StaniszewskaKobiety(30-39lat)
siębiegaZbicznoZapłacono
136.Robert KarpińskiMężczyźni(40-49lat)
SięBiegaPokrzydowoZapłacono
137.Michał DomkaMężczyźni(30-39lat)
Rezerwowe PsyIławaZapłacono
138.Anna SławińskaKobiety(30-39lat)
Rezerwowe PsyIławaZapłacono
139.Adam JedamskiMężczyźni(16-29lat)
NiezrzeszonyDziałdowoZapłacono
140.Marcin MorawskiMężczyźni(16-29lat)
--DZIAŁDOWOZapłacono
141.ANDRZEJ RĘBOWSKIMężczyźni(40-49lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODZIAŁDOWOZapłacono
142.Paweł PawlakMężczyźni(40-49lat)
-DziałdowoZapłacono
143.Michał CiuraMężczyźni(30-39lat)
Iława biegaIławaZapłacono
144.Andrzej LubiejewskiMężczyźni(40-49lat)
niezrzeszonyPustkiZapłacono
145.Leon MederskiMężczyźni(60-69lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
146.Wojciech ŻulczykMężczyźni(50-59lat)
Nidzica biegaNidzicaZapłacono
147.PRZEMYSŁAW MIZERIAMężczyźni(16-29lat)
XXDZIAŁDOWOZapłacono
148.Artur FolgaMężczyźni(40-49lat)
IŁAWA BIEGAIławaZapłacono
149.Bogusław WodzyńskiMężczyźni(50-59lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowoZapłacono
150.Marcin LisekMężczyźni(30-39lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
151.CZESŁAW SĘKOWSKIMężczyźni(60-69lat)
--DZIAŁDOWOZapłacono
152.Józef ŻuchowskiMężczyźni(40-49lat)
EKO-OPAŁ PŁONNEPłonneZapłacono
153.Dorota BudzińskaKobiety(16-29lat)
Biegam U KolesiFijewoZapłacono
154.TOMASZ BudniakMężczyźni(30-39lat)
KB TKKF Promyk CiechanówWŁADYSŁAWOWO
155.Michał GapskiMężczyźni(40-49lat)
BBL MŁAWA MławaZapłacono
156.Cecylia ŻurawskaKobiety(50+)
Gabinet PiotraMławaZapłacono
157.Piotr WiechowskiMężczyźni(40-49lat)
Gabinet PiotraMławaZapłacono
158.Rafał PawłowskiMężczyźni(40-49lat)
brakDziałdowoZapłacono
159.Rafał SmolińskiMężczyźni(16-29lat)
Państwowa Straż Pożarna PrzasnyszPrzasnysz
160.Dawid Działdowski Mężczyźni(16-29lat)
Rossbiegani ToruńZapłacono
161.Katarzyna GrzywińskaKobiety(40-49lat)
BBL MławaMławaZapłacono
162.Arkadiusz SzypnikMężczyźni(40-49lat)
Sport AZ TeamIława
163.Paweł KowalskiMężczyźni(40-49lat)
brakBrodnicaZapłacono
164.Brygida JarzębowskaKobiety(40-49lat)
brakBrodnicaZapłacono
165.Agnieszka RejniakKobiety(40-49lat)
-MławaZapłacono
166.Robert RejniakMężczyźni(40-49lat)
-MławaZapłacono
167.Marcin TomczakMężczyźni(30-39lat)
nie ma klubuCiechanówZapłacono
168.Leszek SosnówkaMężczyźni(50-59lat)
Jedynka dzialdowoDziałdowoZapłacono
169.Marcin KasprowiczMężczyźni(30-39lat)
Rozbiegane Działdowo/UKS MOSiR DziałdowoDziałdowoZapłacono
170.Łukasz SkowrońskiMężczyźni(16-29lat)
brakDziałdowoZapłacono
171.Paweł ŁusiakMężczyźni(30-39lat)
BBL MŁAWAMławaZapłacono
172.MAREK KOWALCZYKMężczyźni(40-49lat)
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanówZapłacono
173.Paweł KubalskiMężczyźni(30-39lat)
BBLMławaZapłacono
174.Jacek GruszeczkaMężczyźni(30-39lat)
Polska Grupa BiegowaGrudziądzZapłacono
175.Dagmara Ławniczak-PietrzakKobiety(30-39lat)
Biegnę bo chcę! ! !ZbicznoZapłacono
176.Arkadiusz PrusikMężczyźni(30-39lat)
Nidzica BiegaNidzicaZapłacono
177.Krzysztof Zwierz Mężczyźni(40-49lat)
Bartąg Zapłacono
178.Wawrzyniec SzejkoMężczyźni(60-69lat)
KB TKKF Promyk CiechanówCiechanówZapłacono
179.Przemysław GajewskiMężczyźni(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
180.Paweł CzubaMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
181.Adam OsowskiMężczyźni(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowo
182.Kamil KuckiMężczyźni(30-39lat)
Ślęzak TeamNarzymZapłacono
183.Hanna TatulińskaKobiety(30-39lat)
Kurzętnik BiegaNowe Miasto LubawskieZapłacono
184.Tomasz WudarczykMężczyźni(50-59lat)
KB TKKF Promyk CiechanówWładysławowo
185.Artur ZAJĄCZKOWSKIMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOZapłacono
186.Andrzej PisarskiMężczyźni(60-69lat)
IŁAWA BIEGAIŁAWAZapłacono
187.Zbigniew GorząchMężczyźni(50-59lat)
ciechanCiechanówZapłacono
188.Dorota SadowskaKobiety(50+)
LO LidzbarkLidzbarkZapłacono
189.Agnieszka KorytowskaKobiety(30-39lat)
bbl mławaMławaZapłacono
190.Adam ChmielewskiMężczyźni(30-39lat)
MławaZapłacono
191.Leon ChojnackiMężczyźni(70+)
DziałdowoDziałdowoZapłacono
192.Dariusz GrochowskiMężczyźni(50-59lat)
British HouseDziałdowoZapłacono
193.Rafał KołakowskiMężczyźni(40-49lat)
SCHULO TEAM DZIAŁDOWODziałdowoZapłacono
194.TADEUSZ KUBITMężczyźni(40-49lat)
TEMPO MŁAWAMŁAWAZapłacono
195.IWONA KUBITKobiety(40-49lat)
bbl mławaMŁAWAZapłacono
196.Ksymena PiotrowiczKobiety(40-49lat)
Kurzętnik BiegaKurzętnikZapłacono
197.Tomasz PiotrowiczMężczyźni(40-49lat)
Kurzętnik BiegaKurzętnikZapłacono
198.Marcin KleinMężczyźni(30-39lat)
KURZĘTNIK BIEGANowe Miasto LubawskieZapłacono
199.Łukasz OlszewskiMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
200.Joanna PietrzakKobiety(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
201.Mariusz PawlakMężczyźni(40-49lat)
-DziałdowoZapłacono
202.Michał KrupaMężczyźni(16-29lat)
BrakDziałdowoZapłacono
203.Dawid BaciaMężczyźni(30-39lat)
Mazovia ProActivCiechanówZapłacono
204.Stanisław ZawadzkiMężczyźni(60-69lat)
mazovia ProActivCiechanówZapłacono
205.Rafał OwczarekMężczyźni(30-39lat)
Crazy AmbassadorŻyrardówZapłacono
206.Artur CybulskiMężczyźni(40-49lat)
UKS przy Zespole Szkół Nr 1 w DziałdowieSzydłowo/MławaZapłacono
207.Adam BielecMężczyźni(16-29lat)
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKSkępeZapłacono
208.Teresa KamińskaKobiety(40-49lat)
Teresa biegaMiesiączkowoZapłacono
209.Sławomir KaczmarskiMężczyźni(50-59lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
210.Beata MuszynskaKobiety(40-49lat)
BrodnicaBrodnica
211.Agnieszka SzemplińskaKobiety(40-49lat)
BBL MławaWindykiZapłacono
212.Piotr SzemplińskiMężczyźni(40-49lat)
bbl mławaWindykiZapłacono
213.Wiktor KarczewskiMężczyźni(30-39lat)
MARKOWI BIEGACZEMARKIZapłacono
214.Dawid FrejtagMężczyźni(30-39lat)
GiżyckoZapłacono
215.Stanisław MaciejewskiMężczyźni(40-49lat)
WPRunningWarszawaZapłacono
216.Monika KuckaKobiety(30-39lat)
BBL MławaMławaZapłacono
217.Anna SokołowskaKobiety(50+)
bbl mławaMławaZapłacono
218.Dorota KubalskaKobiety(30-39lat)
Kowale TeamMławaZapłacono
219.Mirosław PiotrowskiMężczyźni(60-69lat)
lubię biegaćNowe Miasto LubawskieZapłacono
220.Paweł ŻmijewskiMężczyźni(40-49lat)
SCHULO TEAM DziałdowoDziałdowoZapłacono
221.Adam PatalonMężczyźni(50-59lat)
MarzęciceMarzęciceZapłacono
222.ADAM OLSZEWSKIMężczyźni(50-59lat)
KB LECH RYPINNOWY KOBRZYNIEC
223.Marlena GołkowskaKobiety(40-49lat)
Brodnica BiegaBrodnicaZapłacono
224.JANUSZ PASZKOWSKIMężczyźni(60-69lat)
BrodnicaBrodnicaZapłacono
225.Bogdan Sowiński Mężczyźni(50-59lat)
Nidzica biegaNidzica Zapłacono
226.MARIUSZ WOJDYŁOMężczyźni(30-39lat)
Brodnica BiegaBrodnicaZapłacono
227.Norbert WojewodaMężczyźni(16-29lat)
IŁAWA BIEGAIławaZapłacono
228.Martyna KonarzewskaKobiety(16-29lat)
UKS MOSiR DziałdowoDziałdowoZapłacono
229.JACEK GODLEWSKIMężczyźni(50-59lat)
SAMINDRUKBRODNICAZapłacono
230.Joanna WróblewskaKobiety(30-39lat)
NiezrzeszonyBrodnicaZapłacono
231.Kazimierz PuławskiMężczyźni(50-59lat)
brakŁyseZapłacono
232.Krzysztof WasielewskiMężczyźni(30-39lat)
Biegam U KOLESI RybnoZapłacono
233.Kacper LeśnyMężczyźni(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
234.Marcin BrodaMężczyźni(30-39lat)
Panorama Obiekty SportoweOdrano WolaZapłacono
235.Stanisław STRAMSKIMężczyźni(30-39lat)
17WBZMIĘDZYRZECZZapłacono
236.Monika OstrowskaKobiety(30-39lat)
Szalone BrodniczankiBrodnicaZapłacono
237.Edyta DąbrowskaKobiety(30-39lat)
Panorama Obiekty SportowePiaseczno
238.Katarzyna DąbrowskaKobiety(16-29lat)
Panorama Obiekty SportowePiasecznoZapłacono
239.Alicja KępaKobiety(30-39lat)
Panorama Obiekty SportoweWarszawaZapłacono
240.Jerzy AnzelMężczyźni(50-59lat)
Brodnica BiegaBrodnicaZapłacono
241.Piotr GuzowskiMężczyźni(30-39lat)
BIEGACZE GORSZEGO SORTUIŁAWAZapłacono
242.Marcin RadomskiMężczyźni(40-49lat)
Biegam w SfetszePłock
243.Bożena ŻbikowskaKobiety(30-39lat)
SCHULO TEAM DziałdowoNidzicaZapłacono
244.Jacek SulkowskiMężczyźni(30-39lat)
BrakTraczyskaZapłacono
245.Łukasz WiśniewskiMężczyźni(30-39lat)
Runner team Działdowo DziałdowoZapłacono
246.Marzanna NąćMężczyźni(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
247.Tomasz NąćMężczyźni(30-39lat)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono
248.PIOTR REMBECKIMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOZapłacono
249.Mariusz BanasiakMężczyźni(40-49lat)
ROZBIEGANE DZIAŁDOWODziałdowoZapłacono
250.Elżbieta ŻywkoKobiety(50+)
Rozbiegane DziałdowoDziałdowoZapłacono